Moja przygoda z eTwinning

Moja przygoda z eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne webinarium POKOLENIE ETWINNING – Moja przygoda z eTwinning.

Podczas webinarium nasz gość opowie o swoich pierwszych krokach w programie eTwinning, początkowych obawach i wątpliwościach, a także o projektach i nauczycielach, którzy odegrali dużą rolę w jej rozwoju i zainspirowali do kontynuacji działań. Podzieli się tym jak dzięki eTwinning znalazła się w projektach Comenius/Erasmus+, w jaki sposób realizacja kolejnych projektów wpłynęła na jej warsztat pracy i rozwój osobisty, ilu ciekawych ludzi i miejsc poznała dzięki międzynarodowej współpracy online.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Goc – Ukończyła filologię hebrajską na Uniwersytecie Warszawskim i filologię angielską na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Uczy języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. K. Odnowiciela w Pobiedziskach oraz w liceum dla dorosłych. W eTwinning działa od 2005r. Udało jej się zrealizować wiele inspirujących projektów eTwinning, a także Comenius i Erasmus+.

Interesuje się psychologią. Lubi książki o tematyce historycznej. Uwielbia pływać.

TERMIN: 21.09.2020 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę POKOLENIE ETWINNING – Moja przygoda z eTwinning otworzyć klikając w jego tytuł.
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej).
  4. W dniu Webinarium, (21.09.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: