Multimedialny e-book eTwinning

Multimedialny e-book eTwinning

Prezentacje, arkusze zadań, pliki video oraz szereg innych narzędzi multimedialnych znajdziesz w tej dostępnej online publikacji Programu eTwinning.

E-book adresowany jest do wszystkich osób zaangażowanych w program eTwinning, zarówno do początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników, w szczególności skierowana jest do ambasadorów eTwinning. To oni poświęcają swój czas, bezinteresownie oferują swoją pracę oraz wiedzę. Publikacja ma więc udzielić im głosu, dać miejsce i uznanie za wspieranie i promowanie Programu eTwinning w całej Europie.
Opracowany szereg narzędzi multimedialnych, dzięki którym można poznać ambasadorów lub znaleźć tych, którzy mieszkają najbliżejnas. Wśród narzędzi dostępna jest m. in. mapa, gdzie możesz znaleźć obecnych ambasadorów z danego kraju, regionu czy miejscowości. Niektórzy z nich przedstawiają się w krótkich filmikach, prezentując swoją pracę jako ambasadora eTwinning. Oprócz tego, dostępny jest również „zestaw narzędziowy ambasadora”, zawierający przydatne zasoby i materiały, które można wykorzystać przedstawiając eTwinning innym nauczycielom: prezentacje, arkusze zadań, tutoriale wideo oraz wiele innych. W takcie lektury, nowi eTwinnerzy dowiedzą się, jak rozpocząć przygodę z eTwinningiem, a bardziej zaawansowani użytkownicy będą mogli dowiedzieć się więcej i doskonalić już posiadane umiejętności.
Publikacja dostępna jest w wersji angielskiej oraz została przetłumaczona na 23 języki. Wydało ją Centralne Biuro Programu eTwinning. W latach ubiegłych publikacje wydawane były w wersji papierowej.
Życzymy miłego czytania w nowym formacie!
http://ebook2013.etwinning.net/pl/pub/index.htm

Dodaj komentarz