Newsletter eTwinning

Newsletter eTwinning od lat służy do błyskawicznego przesyłania informacji na skrzynki naszych subskrybentów.

Za jego pomocą wielokrotnie  informowaliśmy o naborach na różnorodne warsztaty, seminaria, ważnych aktualnych wydarzeniach i sukcesach z udziałem polskich eTwinnerów.

Od niedawna korzystamy z nowego narzędzia do wysyłania naszego biuletynu  – FRESHMAIL.

Daje nam on znacznie większe możliwości w tworzeniu graficznie atrakcyjnych wiadomości.

Wiadomości do subskrybentów naszego newslettera przychodzą teraz z adresu: Krajowe Biuro eTwinning etwinning@frse.org.pl.

Zdarza się jednak niekiedy, iż trafiają one do Spamu. Warto więc dodać ten adres do listy kontaktów w swojej skrzynce e-mail, aby nie przeoczyć żadnej wysłanej przez nas  wiadomości.

Osoby, które zapisują się do naszego newslettera, po wpisaniu adresu e-mail, powinny zobaczyć komunikat z prośbą o potwierdzenie go.

W tym samym momencie na podany przez nie adres zostaje wysłany mail (nadawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji freshmail@frse.org.pl).  W treści wiadomości zamieszczony jest ‘przycisk’ – link: Tak, zapisz mnie do tej listy.

Należy w niego kliknąć. Dopiero wtedy dany adres znajdzie się na liście naszych subskrybentów.

Jeśli opisany mail nie przyjdzie w ciągu 5 minut należy sprawdzić Spam.

Zachęcamy do skorzystania z naszego biuletynu (z zastosowaniem powyższych procedur). To idealny sposób, aby być na bieżąco z naszymi licznymi działaniami.

 

 

Zapisując się do newslettera eTwinning potwierdzasz poniższe oświadczenie:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail), które zostały przekazane do Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie (FRSE) w związku z moją decyzją o chęci otrzymywania informacji typu newsletter. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez FRSE w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania newslettera.

Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co będzie równoznaczne z anulowaniem subskrypcji newslettera, a także przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich sprostowania, żądanie usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do przenoszenia danych.

Administratorem przekazanych do FRSE danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji z siedzibą w Warszawie, adres: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa.

Newsletterem są informacje o działalności FRSE, dotyczące aktywności FRSE w ramach realizowanych programów, o wydarzeniach z udziałem FRSE, o inicjatywach FRSE, naborach wniosków w ramach programów zarządzanych przez FRSE, naborach do konkursów organizowanych przez FRSE, promocji edukacji przekazywane w postaci okresowych (lub jednorazowych) i usystematyzowanych zbiorów informacyjnych, promocyjnych, marketingowych, zawierających zróżnicowane informacje.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do otrzymywania newslettera.

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia przez FRSE usługi newslettera.

FRSE wskazuje kontakt do osoby odpowiedzialnej za zapewnienie przestrzegania przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych, a także we wszelkich sprawach związanych z niniejszą treścią – e-mail: iod@frse.org.pl.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera.

Potwierdzam oświadczenia złożone powyżej i rozumiem ich treść.

Dodaj komentarz