Nowości na europejskim portalu eTwinning

Nowości na europejskim portalu eTwinning

eTwinning to nieustająca aktywność – również na naszych stronach. Najnowsze inicjatywy (Szkoła eTwinning, Praktyki Monitorujące eTwinning) , w ramach wiosennych porządków, znalazły stałe miejsce na portalu europejskim. By stały się one widoczne powstały nowe sekcje:

Uznanie

Nauczyciele mogą tutaj znaleźć przydatne informacje dotyczące różnych form uznania jakie można uzyskać działając w eTwinning, przede wszystkim o Krajowej i Europejskiej Odznace eTwinning, odznace „Szkoła eTwinning” oraz o nagrodach eTwinning.

Projekty

eTwinnerzy – znajdą tutaj przewodnik krok-po-kroku, pokazujący, jak stworzyć udane projekty eTwinning. Ulepszyliśmy także zestawy projektów z większą możliwością wyboru narzędzi, prezentujące spodziewane rezultaty danych aktywności. W nowej formie łatwiej dopasujecie je do swoich potrzeb i możliwości.

Rozwój zawodowy

Zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności nauczyciele mogą skorzystać tutaj z prostego dostępu do praktyk monitorujących eTwinning oraz do materiałów samokształceniowych. Znajdą też informacje dotyczące wybranych grup eTwinning i wszystkie możliwości kształcenia, z których mogą skorzystać w świecie eTwinning.

Odwiedź portal eTwinning i poznaj nowości.