Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Szesnaście sesji tematycznych, spotkania z ekspertami, możliwość konsultacji indywidualnych, punkty informacyjne programów wspierających, targi dobrych praktyk oraz wręczenie nagród selfie+ 2017. W tym roku program Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego zapowiada się wyjątkowo bogato.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Konferencyjnego PGE Narodowy w Warszawie 12 stycznia 2018 roku na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+.

 

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z ekspertami z Narodowej Agencji, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

W trakcie Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego odbędą się sesje tematyczne poświęcone programowi Erasmus+ oraz innym programom międzynarodowym realizowanym przez Narodową Agencję.

W ramach wydarzenia po raz pierwszy odbędą się Targi Dobrych Praktyk. Będzie to dobra okazja, by poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami i czerpać inspirację do nowych działań.

Ponadto dla przyszłych i obecnych beneficjentów dostępne będą punkty informacyjne, w których będzie można uzyskać informacje na tematy związane z edukacją.

 

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na STRONIE WYDARZENIA