Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na konferencję nie tylko instytucje i osoby już związane z programem, ale też nowych beneficjentów.

Jednym słowem wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat realizacji lub rozliczania projektów. Podczas spotkania będzie m.in. możliwość rozwiązania problemów, podzielenia się wątpliwościami z ekspertami oraz znalezienia inspiracji do tworzenia nowych projektów.

Uczestnicy dyskusji także będą mogli wspólnie zastanowić się, jaką rolę odegrały w ich życiu zagraniczne wyjazdy w ramach Erasmusa: na studia, staże czy wolontariat.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z ekspertami z Narodowej Agencji, którzy będą odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące Programu.
Targi Dobrych Praktyk to okazja, by poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami i zdobyć inspirację do nowych działań.
Ponadto dla przyszłych i obecnych beneficjentów dostępne będą punkty informacyjne, w których można będzie uzyskać informacje na tematy związane z edukacją.

Data: 8 stycznia 2019

Miejsce: PGE Narodowy, Warszawa

 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie wydarzenia:

ODIE+