Podstawa programowa w projektach eTwinning

Podstawa programowa w projektach eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne webinarium DOBRE PRAKTYKI ETWINNING – Podstawa programowa w projektach eTwinning

Realizacja projektów eTwinning nie musi oznaczać dodatkowej pracy dla nauczyciela. Podczas webinarium podane zostaną konkretne przykłady, w jaki sposób zrealizować wybrane zagadnienia z podstawy programowej poprzez działania w projekcie międzyszkolnym. Prowadzący postara się pokazać, jak planować aktywności, aby mogły być prowadzone w ramach zajęć lekcyjnych oraz aby uczniowie opanowali wymagane w podstawie programowej umiejętności.

Webinarium poprowadzi Ewa Przybysz-Gardyza – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej i Ambasadorka Programu eTwinning. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest koordynatorką warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+. Pasjonatka nowych technologii i autorka bloga dlanauczycieli.blogspot.com. Ciągle się uczy i poszukuje sposobów na ulepszanie szkoły.

 

TERMIN: 01.04.2020 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę DOBRE PRAKTYKI ETWINNING – Podstawa programowa w projektach eTwinning otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (01.04.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: