Powodzenia w nowym roku szkolnym

Powodzenia w nowym roku szkolnym

Życzymy wam, aby ten rok szkolny przynosił wam same sukcesy, składał się z wyjątkowo pozytywnych relacji z uczniami i rodzicami, był wypełniony ciekawymi i innowacyjnymi zadaniami, które zapewnią wam harmonijny rozwój zawodowy nie burząc spokoju i zadowolenia! Mamy nadzieję że będzie on obfitował w spotkania twarzą w twarz, a wersja online będzie po prostu jedną z opcji w podejmowanych przez Was działaniach, zwłaszcza projektowych!

Gorąco zachęcamy do korzystania z oferowanych przez nas szkoleń, warsztatów, materiałów. Regularnie sprawdzajcie zakładki Szkolenia krajowe Szkolenia międzynarodowe.

Nie zapomnijcie o naszych kursach online webinariach. Wkrótce pojawią się terminy nowych spotkań i szkoleń!

Pamiętajcie przede wszystkim o trenerach i ambasadorach programu eTwinning, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, podpowiedzą ciekawe i efektywne rozwiązania i wesprą wasze projektowe aktywności!

Już teraz dołączcie do grup na eTwinning Live. Znajdziecie tam wiele przydatnych materiałów, inspiracji i wsparcia doświadczonych nauczycieli-eTwinnerów. Do Waszej dyspozycji jest dziewięć zróżnicowanych tematycznie grup, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie:

 

Ponadto dziś startują Tygodnie eTwinning, w ramach których zaplanowaliśmy dla Was kilka wyjątkowych atrakcji! Więcej szczegółów już wkrótce.

Ten rok szkolny będzie wyjątkowy!