Poznaj i dołącz do ambasadorów  eTwinning!

Poznaj i dołącz do ambasadorów eTwinning!

Ambasadorowie eTwinning to trzon społeczności eTwinning. To pełni entuzjazmu i doświadczenia nauczyciele, realizujący projekty eTwinning, wspierający eTwinnerów w kwestiach pedagogicznych i technicznych, a także oferujący szkolenia stacjonarne i online.

Jesteś nowy w eTwinningu i nie bardzo wiesz, jaki kolejny krok wykonać? Nie martw się! Ambasadorowie eTwinning służą swoim doświadczeniem, entuzjazmem, umiejętnościami i wiedzą o eTwinningu. Ta zaangażowana grupa nauczycieli to fundament sukcesu eTwinningu w każdym z krajów uczestniczących w programie.

Polska sieć ambasadorów liczy ponad 80 doświadczonych eTwinnerów, nic więc dziwnego, że stanowią oni aktywną społeczność, której członkowie blisko ze sobą współpracują, by eTwinning był coraz silniejszy. Wspólnie z Krajowymi Biurami eTwinning ambasadorowie wymieniają się dobrymi praktykami, uczą się od siebie nawzajem, rozwijają umiejętności – by w każdej chwili móc służyć pomocą i radą wszystkim eTwinnerom.

Aby skontaktować się z ambasadorem ze swojego województwa, skorzystaj z wyszukiwarki użytkowników na platformie eTwinning lub przejrzyj listę naszych przedstawicieli.

Jesteś doświadczonym eTwinnerem i chciałbyś zostać ambasadorem eTwinning?

Krajowe Biuro eTwinning nadaje ten prestiżowy tytuł wybranym kandydatom w sierpniu każdego roku na kolejny rok szkolny. Rekrutacja odbywa się online w czasie wakacji. Po przyłączeniu się do sieci można wziąć udział w specjalnym szkoleniu, które wprowadzi nowicjuszy w tajniki nowej roli i jeszcze bardziej skonsoliduje społeczność ambasadorów. Ambasadorowie mają również możliwość współpracy w ramach wielu innych inicjatyw, takich jak np. grupa ambasadorów, przeznaczone dla nich specjalne warsztaty doskonalenia zawodowego czy szkolenia na szczeblu krajowym i europejskim.

Formularz zgłoszeniowy  

 

Zapoznaj się najpierw z całym formularzem, aby zaplanować odpowiednią ilość czasu na ostatnie pytanie, wymagające dłuższej odpowiedzi. Odpowiedzi na pozostałe pytania zajmą 8-10 minut. Nie odkładaj na ostatnią chwilę!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 sierpnia.

Zapraszamy na stronę, na której dowiecie się więcej na temat ambasadorów oraz poznacie tych, których projekty zostały nagrodzone w konkursie Nasz projekt eTwinning 2021

Poznaj ambasadorów