Poznaj trenerów eTwinning i podnieś swoje kwalifikacje zawodowe!

Poznaj trenerów eTwinning i podnieś swoje kwalifikacje zawodowe!

Trenerzy warsztatów regionalnych eTwinning to doświadczeni nauczyciele i pracownicy ośrodków doskonalenia zajmujący się szkoleniem nauczycieli podczas warsztatów komputerowych w swoich regionach. W ramach swoich zadań trenerzy oferują nauczycielom pakiet bezpłatnych szkoleń na temat narzędzi eTwinning usprawniających zdalną współpracę między szkołami, także w ramach programu Erasmus+.

Można skorzystać z wybranych pojedynczych szkoleń lub z całej serii:

  • Dołącz do eTwinning – podstawowe informacje o programie eTwinning oraz możliwości platformy eTwinning Live
  • Załóż projekt eTwinning – nawiązywanie współpracy, planowanie projektu i wykorzystanie możliwości platformy TwinSpace
  • Narzędzia informatyczne z eTwinning – podniesienie jakości realizowanych projektów.

Szkolenia odbywają się na terenie szkoły, w formie warsztatów komputerowych w grupach 10-20 osobowych  – każde trwa 3 godziny lekcyjne. Niezbędny jest dostęp do Internetu i komputera dla każdej z uczestniczących osób. Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały promujące program eTwinning oraz certyfikaty. Warunkiem uzyskania zaświadczenia jest rejestracja na platformie live.etwinning.net i aktywny udział w szkoleniu. W razie konieczności istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie online.

Skontaktuj się z trenerem warsztatów regionalnych w swoim województwie i umów się na szkolenie!

Lista trenerów  

 

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, realizujesz projekty eTwinning i chętnie dzielisz się swoją wiedzą dołącz do tego wyjątkowego grona i zostań trenerem eTwinning!

Zapraszamy do współtworzenia sieci trenerów regionalnych warsztatów komputerowych. Przedłużono nabór w województwach: małopolskim, wielkopolskim, lubuskim, opolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, podlaskim, pomorskim, świętokrzyskim i zachodniopomorskim.

 

Informacje i wymagane dokumenty  

 

Termin nadsyłania ofert upływa 1 lutego.