Programowanie z eTwinning w Wieniawie k/ Radomia

Programowanie z eTwinning w Wieniawie k/ Radomia

Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 12-13 października 2018 w Wieniawie k/ Radomia. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

Warunki udziału w seminarium:

  • rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),
  • nauczyciel dowolnego przedmiotu,
  • gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.
 Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.
 Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz wziąć udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Radomia – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 12 października.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 30 września 2018.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 30 września 2018. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Więcej informacji (program, lokalizacja, materiały) na stronie wydarzenia.