Projekt: Święta nietypowe

Projekt: Święta nietypowe

Zapraszamy na bezpłatne webinarium z serii Dobre praktyki eTwinning. Prezentujemy tu ciekawe i inspirujące projekty edukacyjne w formule online zrealizowane przez doświadczonych eTwinnerów.

Podczas tego spotkania przedstawimy wyjątkowy projekt Święta nietypowe (kontynuacji współpracy pt. Święta Dziwne i Nietypowe). Dzieci w ramach działań projektowych będą poznawały nietypowe święta polskie i nie tylko. Założeniem projektu jest rozwijanie u dzieci przede wszystkim umiejętności logicznego myślenia i wyobraźni, kreatywności, twórczego działania. W treści wprowadzające różnorodną tematykę i problemy współczesnego świata dotyczące ochrony środowiska można bardzo łatwo wpleść zajęcia z zakresu każdej edukacji, połączyć z funkcjonowaniem społecznym, kreatywnością czy edukacją językową.

 

Ekspertka: Małgorzata Ira

Ambasadorka programu eTwinning

Nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku. Ekspertka do spraw awansu zawodowego nauczycieli, ambasadorka Wakelet. Twórczyni innowacji pedagogicznych.

Moją pasją jest eTwinning i nowoczesne technologie. Zrealizowałam ponad 20 międzynarodowych i krajowych projektów eTwinning, za które zostałam nagrodzona Krajową Odznaką Jakości.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

TERMIN:  08.02.2022, godz. 19:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  ClickMeeting

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy