Projekty podróżnicze

Projekty podróżnicze

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ETWINNING W KLASACH I-III – Projekty podróżnicze.

W trakcie serii webinariów ETWINNING W KLASACH I-III zaprezentujemy ciekawe pomysły na realizację projektów międzynarodowych z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.
Spotkanie będzie poświęcone projektom podróżniczym. Uczniowie będą przemierzać Europę i poznawać kulturę oraz zwyczaje różnych krajów. Podczas spotkania przedstawię pomysły, aktywności wspólnie wypracowane z partnerami projektów, jak sprawić, aby podróż po Europie była połączona z przygodą.

Spotkanie poprowadzi Edyta Karwowska Ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim

Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Koordynatorka licznych projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Entuzjastka nowych technologii oraz małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. Współautorka bloga: https://programrazem.blogspot.com

TERMIN: 08.12.2021 godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W KLASACH I-III – Projekty podróżnicze otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (08.12.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: