Przygoda z lekturą

Przygoda z lekturą

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ETWINNING W KLASACH I-III – Przygoda z lekturą.

W trakcie serii webinariów ETWINNING W KLASACH I-III zaprezentujemy ciekawe pomysły na realizację projektów międzynarodowych z młodszymi uczniami szkoły podstawowej.
Spotkanie poświęcone omówieniu projektów wspierających czytelnictwo w klasach 1-3. W trakcie webinaru zostaną pokazane pomysły na różne formy aktywności w klasie związane z treścią lektury „Pippi Pończoszanka” Astrid Lindgren oraz „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek.

Spotkanie poprowadzi Edyta Karwowska Ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim

Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Koordynatorka licznych projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Entuzjastka nowych technologii oraz małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. Współautorka bloga: https://programrazem.blogspot.com

TERMIN: 15.09.2021 godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W KLASACH I-III – Przygoda z lekturą otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (15.09.2021), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: