Realizacja projektu Erasmus+ KA2 z wykorzystaniem narzędzi programu eTwinning

Realizacja projektu Erasmus+ KA2 z wykorzystaniem narzędzi programu eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne webinarium SYNERGIA ETWINNING – ERASMUS + – Realizacja projektu Erasmus+ KA2 z wykorzystaniem narzędzi programu eTwinning.

Podczas webminarium przedstawione zostaną praktyczne sposoby wykorzystania programu eTwinning do realizacji projektów Erasmus+ KA2 – Partnerstwa strategiczne. Uczestnicy poznają możliwości włączenia programu eTwinning na każdym etapie realizacji zaakceptowanych projektów Erasmus+ KA2

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Sopolińska – nauczyciel dyplomowana z 20 letnim stażem w Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego. Od 2005 roku związana z Programem eTwinning, którego jest nieustającą fanką. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów eTwinning, za które otrzymała Krajową i Europejską Odznakę Jakości. Czterokrotnie nagrodzona w Krajowych Konkursach eTwinning. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji eTwinningowych projektów doprowadziło do kolejnego etapu jakim były projekty Comenius, a obecnie Erasmus+.  Od kliku lat Ambasador Programu eTwinning  i trener kursów online w 2015 roku na 10-lecie programu wyróżniona tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland.  Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Blog: https://nauczycielwpodrozy.blogspot.com/

TERMIN: 22.04.2020 godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę SYNERGIA ETWINNING – ERASMUS + – Realizacja projektu Erasmus+ KA2 z wykorzystaniem narzędzi programu eTwinning i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (15.04.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: