Regionalne seminarium szkoleniowo-kontaktowe “Programowanie z eTwinning” w Kaliszu

Regionalne seminarium szkoleniowo-kontaktowe “Programowanie z eTwinning” w Kaliszu

Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 10-11 marca 2017 w Kaliszu. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning. Udział w sesjach warsztatowych pomoże w doskonaleniu umiejętności w zakresie programowania – jednego z założeń reformy oświaty na lata 2016-2022.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Osoba zgłaszająca się do udziału w seminarium jest zobowiązana do dokonania DWÓCH rejestracji:

  1. Rejestracji w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila z linkiem, pod którym należy dokończyć rejestrację). Jest to podstawowy warunek udziału w spotkaniu.
  2. Rejestracji na seminarium poprzez kliknięcie odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie na stronie konferencji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Warunki udziału w seminarium:

  • rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),
  • aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu,
  • gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.
Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.
Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz bez doświadczenia w programie eTwinning.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 28 lutego 2017.

Uczestnikom seminarium zapewniamy wyżywienie i materiały szkoleniowe, a osobom spoza Kalisza gwarantujemy nocleg w dniu 10 marca 2017 w pokoju dwuosobowym (prosimy o zaznaczenie tej opcji w formularzu zgłoszeniowym).

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do Internetu.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie konferencji.