Regionalne seminarium szkoleniowo – kontaktowe „Programowanie z eTwinning” w Warszawie

Regionalne seminarium szkoleniowo – kontaktowe „Programowanie z eTwinning” w Warszawie

Zapraszamy na ostatnie w tym roku seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 16-17 grudnia 2016 w Warszawie. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

Warunki udziału w seminarium:

– rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),
– aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu,
– gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.
 Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.
 Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika znajdującego się na  stronie konferencji – kolumna po prawej stronie.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz bez doświadczenia w programie eTwinning.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 8 grudnia 2016.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie konferencji.