Rozwój zawodowy w eTwinning

Rozwój zawodowy w eTwinning

Jednym z bardzo istotnych elementów eTwinning jest niezwykle bogata oferta bezpłatnego rozwoju zawodowego dostępnego dla każdego zarejestrowanego w programie nauczyciela. Filarami wszystkich naszych szkoleń są fantastyczni trenerzy i ambasadorzy, którzy dzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Z ich pomocą przygotowaliśmy materiał przedstawiający korzyści płynące z udziału w w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Obejrzyjcie, zainspirujcie się i skorzystajcie z formy szkolenia, która najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom i możliwościom.

 

Wszystkie formy oraz aktywne rekrutacje znajdziecie pogrupowane w zakładce:

Szkolenia  

 

W ofercie :

KURSY INTERNETOWE »

Szkolenia prowadzone online z wykorzystaniem platformy Moodle i portalu eTwinning. W ofercie 104 zróżnicowane kursy.

SZKOLENIA MIĘDZYNARODOWE »

Spotkania gromadzące uczestników z różnych krajów europejskich, podczas których poznają się, wymieniają doświadczeniami, tworzą własny projekt eTwinning. Są to wydarzenia wspomagające rozwój zawodowy określonych grup nauczycieli.

SZKOLENIA KRAJOWE »

Spotkania informacyjne, różnorodne formy doskonalenia zawodowego prowadzone na terenie kraju – konferencje, warsztaty, szkolenia, seminaria.

SZKOLENIA REGIONALNE »

Warsztaty szkoleniowe w poszczególnych regionach organizowane przez przedstawicieli programu eTwinning – trenerów warsztatów komputerowych i ambasadorów.

WYDARZENIA ONLINE »

Szkolenia i spotkania odbywające się przy wykorzystaniu narzędzia wideokonferencji Wydarzenia na eTwinning Live. Wydarzenia poświęcone są poszczególnym tematom z zakresu programu eTwinning, np. wykorzystaniu narzędzi, przykładów dobrych praktyk.

 

Aktualnie prowadzimy nabory na: