Seminarium online Programowanie z eTwinning

Seminarium online Programowanie z eTwinning

Zapraszamy na seminarium Programowanie z eTwinning, które odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia 2020 w godzinach 12:00-13:30. Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning.

Skierowane jest do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych lub ponadpodstawowych, którzy chcą poznać możliwości programu eTwinning ze szczególnym uwzględnieniem grup eTwinning skupiających nauczycieli wokół ciekawych tematów.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

 

Program seminarium  

 

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Ogiegło ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych w województwie dolnośląskim. Nauczycielka matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku. Pasjonatka nowoczesnych technologii i poszukiwania metod motywujących i aktywizujących uczniów. Opiekun grupy “Programowanie z eTwinning”. Prowadzi zajęcia z kodowania i programowania, bierze udział w różnych projektach edukacyjnych takich jak: Meet and code, Superkoderzy, Cyfrowobezpieczni, realizuje wiele projektów z eTwinning.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, pracujący z uczniami szkoły podstawowej lub na wyższym poziomie edukacyjnym.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wypracują własne materiały cyfrowe pomocne w realizacji podstawy programowej.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 9 sierpnia 2020 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy