Seminarium “Programowanie z eTwinning” w Łodzi

Seminarium “Programowanie z eTwinning” w Łodzi

Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 16-17 stycznia 2019r. w Łodzi. Seminarium skierowane jest do nauczycieli przedmiotów informatycznych uczących w klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej);

2. Nauczyciel informatyki uczący w klasach 7-8 szkoły podstawowej i wyżej;

3. Ukończenie krótkiego kursu w formie online na platformie Moodle w terminie 8-15 stycznia (zatwierdzeni uczestnicy seminarium zostaną zaproszeni do udziału w kursie);

4. Gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.

 
Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij

 

Formularz zgłoszeniowy  

 

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych, bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Łodzi – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 16 stycznia.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 8 stycznia 2019r.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 8 stycznia 2019r. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Więcej informacji (program, lokalizacja, formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie wydarzenia:

 

Programowanie z eTwinning – Łódź