Seminarium stacjonarne dla logopedów

Seminarium stacjonarne dla logopedów

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 18-19 grudnia 2021r. w Warszawie. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Szkolenie skierowane jest do logopedów i innych terapeutów, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning. Uczestnicy pracować będą w podziale na cztery grupy warsztatowe.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Warszawy – nocleg w pokojach jednoosobowych z 18 na 19 grudnia br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. 

Projekty z uczestnikami seminarium poprowadzą:

  • Justyna Todor-Pałka – projekt Rymowanka-dobieranka
  • Katarzyna Szypszak – projekt: INSTRUMENTARIUM MUZYCZNE, czyli wspólne zabawy rytmiczne
  • Wioletta Chopcian – projekt: Rymolandia
  • Małgorzata Maik-Ślisińska –  projekt: Kółka origami w pracy z głoskami

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo logopedzi/ terapeuci bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

 

Informujemy, że:

  1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 8 grudnia 2021 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy