Seminarium szkoleniowo-kontaktowe w Pile

Seminarium szkoleniowo-kontaktowe w Pile

Zapraszamy na krajowe seminarium szkoleniowo-kontaktowe eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 14-15 września 2017 w Pile. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych etapach  edukacyjnych (od przedszkola do szkoły średniej), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

 

Osoba zgłaszająca się do udziału w seminarium jest zobowiązana do dokonania DWÓCH rejestracji:

  1. Rejestracji w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila z linkiem, pod którym należy dokończyć rejestrację). Jest to podstawowy warunek udziału w spotkaniu.
  2. Rejestracji na seminarium poprzez kliknięcie odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie na stronie konferencji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Warunki udziału w seminarium:

  • rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),
  • nauczyciel dowolnego przedmiotu,
  • gotowość do podjęcia współpracy i realizacji krajowego projektu eTwinning.
 Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning na poziomie krajowym.
 Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie, znajdującego się na niniejszej stronie (u góry po prawej).

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning. W seminarium może wziąć udział tylko jedna osoba z danej szkoły.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Piły – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 14 września.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.
(nie będzie możliwości pracy na tablecie)

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 7 września 2017.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 10 września 2017. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.