Regionalne seminarium kontaktowe eTwinning organizowane w Poznaniu

Regionalne seminarium kontaktowe eTwinning organizowane w Poznaniu

Zapraszamy na Regionalne seminarium kontaktowe eTwinning organizowane w Poznaniu w dniach 17-18 marca 2017. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów pracujących w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach projektu eTwinning. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy uczestnik przystąpi do nowego projektu.

 

Osoba zgłaszająca się do udziału w seminarium jest zobowiązana do dokonania DWÓCH rejestracji:

  1. Rejestracji w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila z linkiem, pod którym należy dokończyć rejestrację). Jest to podstawowy warunek udziału w spotkaniu.
  2. Rejestracji na seminarium poprzez kliknięcie odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie na stronie konferencji i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Warunki rekrutacji:

  • nauczyciel dowolnego przedmiotu;
  • gotowość do rejestracji projektu i podjęcia współpracy;
  • uczestnik musi być zarejestrowany w programie eTwinning (zarejestruj się tutaj).

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Poznania – nocleg w pokojach dwuosobowych w dniu 17 marca.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do Internetu. Organizator nie zapewnia sprzętu komputerowego.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 7 marca 2017.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 7 marca 2017. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.