SingandDanceSANOKFANS!

SingandDanceSANOKFANS!

W czwartek 7 maja świętowaliśmy w naszej szkole „10. urodziny europejskiego Programu eTwinning” pod hasłem SingandDanceSANOKFANS!

Świętowanie rozpoczęliśmy na szkolnym boisku, gdzie uczniowie klasy 4d i 5c ubrani w biało-czerwone barwy narodowe oraz żółto-niebieskie barwy z logo eTwinning utworzyli „urodzinową dziesiątkę”!

Następnie rozpoczął się mecz piłkarski pomiędzy chłopcami z klasy 4b – grupa piłkarska (pan trener Roman Lechoszest) oraz eTwinningTEAM – 4d i 4c (pan trener Tomasz Gawlewicz).

Mecz zakończył się remisem 3:3, ale był bardzo emocjonujący, trzymał w napięciu do samego końca, zupełnie jak nasz ulubiony program eTwinning!

Podczas gdy, chłopcy rozgrywali mecz, dziewczynki z klasy 5c i 4d (rozszerzony język angielski), zaprezentowały logo #eTwinning oraz występy taneczne.

W występach brały też udział klasy 3b, 3c i 1c oraz gościnnie byłe uczennice naszej szkoły, które pomagały przy organizacji imprezy.

Specjalne koszulki na mecz z logo eTwinning przygotowali państwo Krystyna i Tomasz Gawlewicz.

Nagranie z meczu przygotowali państwo Mirosława i Wacław Dec.

‘Mega’ serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy!!!!

W południe uczennice klasy 4d i 5c zaprezentowały swoje hasła reklamowe dotyczące programu eTwinning na sanockim Rynku!

Na zakończenie o godzinie 17 w szkolnej auli odbył się program artystyczny dla rodziców, który przygotowali uczniowie klas 4d i 5c (rozszerzony język angielski) oraz uczennice klasy 3c.

W programie artystycznym nasi uczniowie przedstawili swoje „Wymarzone miejsca i aktywności” świętowania 10. urodzin #eTwinning – „London and New York City Broadway” i zaprezentowali swoje ulubione utwory muzyczne! ABSOLUTELY AWESOME!!!!!

Na zakończenie były oczywiście przepyszne torty. Wszyscy doskonale się bawili, a rodzice byli oczywiście pod wrażeniem prezentacji swoich dzieci w języku angielskim.

Program artystyczny przygotowali pani Mirosława Dec i koordynator projektu pan Adam Jezierski, zdjęcia pan Norbert Nazarkiewicz.

Serdeczne podziękowania dla pani Moniki Milczanowskiej oraz dla państwa Katarzyny i Michała Jadczyszyn w przygotowaniu znakomitych „eTwinning birthday cakes”!!!

Relacja z tej uroczystości znajduje się także na TWINSPACE  – #eTwinningDay  http://twinspace.etwinning.net/975/home