Stacjonarne seminarium programu eTwinning dla dyrektorów placówek oświatowych

Stacjonarne seminarium programu eTwinning dla dyrektorów placówek oświatowych

Zapraszamy na seminarium dla dyrektorów i wicedyrektorów placówek oświatowych, które odbędzie się w dniach 10-12 lutego 2022r. w Łodzi. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Łodzi – dwa noclegi ze śniadaniami w pokojach jednoosobowych od 10 do 12 lutego br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Zainteresowanych dyrektorów/wicedyrektorów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Pełnienie funkcji dyrektora lub wicedyrektora w placówce oświatowej realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą dyrektorzy lub wicedyrektorzy bez doświadczenia w programie eTwinning. 

 

Informujemy, że:

  1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).
  3. Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. 

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 1 lutego 2022 o godz. 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy