Stacjonarne seminarium programu eTwinning we Wrocławiu

Stacjonarne seminarium programu eTwinning we Wrocławiu

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022r. we Wrocławiu. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Wrocławia – nocleg w pokojach jednoosobowych z 4 na 5 marca br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Szkolenie skierowane jest do do nauczycieli ze szkół ogólnodostępnych, integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning. Uczestnicy pracować będą w podziale na pięć grup warsztatowych.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. 

Projekty z uczestnikami seminarium poprowadzą:

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel lub terapeuta, pracujący na dowolnym poziomie edukacyjnym w szkole ogólnodostępnej, integracyjnej, przyszpitalnej, sanatoryjnej lub specjalnej. W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele/ terapeuci bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

 

Informujemy, że:

  1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23 lutego 2022 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy