Seminarium – Stay at home safe with online education

Seminarium – Stay at home safe with online education

Zapraszamy do udziału w seminarium online Stay at home safe with online education.

Spotkanie poprowadzi Edyta Borowicz-Czuchryta – magister pedagogiki specjalnej i absolwentka Instytutu Filologii Angielskiej UMCS w Lublinie. Obecnie pracuję jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie  oraz jako wykładowca w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na kierunku anglojęzycznym BA Tourism and Hospitality Management. Od kilku lat jestem również doświadczonym Ambasadorem programu eTwinning. W pracy z dziećmi i młodzieżą bardzo sobie cenię metodę projektu. Projekt jest bardzo uniwersalną i elastyczną metodą wykorzystywaną w nauczaniu. Za zrealizowane dotychczas międzynarodowe projekty uzyskałam wiele Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Swój warsztat dydaktyczny szkoliłam również na kursie „Teaching English to Young Learners” na Uniwersytecie w Maryland uzyskując stypendium Ambasady Amerykańskiej. Przy współpracy z Ambasadą otworzyłam Young Learners Resource Centre w Lubartowie. W 2017 roku spędziłam fantastyczny czas w Mayfield School w Wielkiej Brytanii na wymianie doświadczeń. W lipcu 2018 roku dołączyłam do grona Microsoft Innovative Educator Experts.

The aim of this online seminar is to share experiences with other teachers, support them in online teaching-learning process, presenting some tools offered by Microsoft, and safety in online education.

Termin: 07.04.2020
Godzina: 17:00
Lokalizacja: eTwinning LIVE

Aby wziąć udział należy wejść na stronę wydarzenia:  Stay at home safe with online education. I kliknąć Jestem Zainteresowany/a, a następnie w dniu wydarzenia wejść na stronę spotkania.