Stories that move – Wykorzystanie zestawu narzędzi do przeciwdziałania dyskryminacji w pracy zdalnej

Stories that move – Wykorzystanie zestawu narzędzi do przeciwdziałania dyskryminacji w pracy zdalnej

Zapraszamy na bezpłatne webinarium EDUKACJA ZDALNA – Stories that move – Wykorzystanie zestawu narzędzi do przeciwdziałania dyskryminacji w pracy zdalnej.

Stories that Move to innowacyjna platforma edukacyjna, której celem jest wspieranie edukacji antydyskryminacyjnej. Ten zbiór innowacyjnych i darmowych materiałów edukacyjnych online, został stworzony przez edukatorów Domu Anny House w Amsterdamie. Umożliwiają one prowadzenie lekcji z zakresu edukacji medialnej, postaw obywatelskich, przeciwdziałania dyskryminacji i rozwijają pytania dotyczące tożsamości. Podczas webinarium poświęconego zdalnemu nauczaniu pokażemy Państwu jak w łatwy sposób dostosować zawarte w Stories that Move materiały do wybranych przedmiotów szkolnych (w tym j. polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, zajęć wychowawczych, etyki oraz języków obcych) i poprowadzić atrakcyjną lekcję online.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Trojanowski – edukator Domu Anny Frank w Amsterdamie (Anne Frank House), polski koordynator międzynarodowego projektu Stories that Move — narzędzie do przeciwdziałania dyskryminacji oraz Anne Frank Youth Network — międzynarodowej sieci zaangażowanej młodzieży. Członek Stowarzyszenia Centrum Polsko-Niemieckie w Krakowie. Koordynator objazdowej wystawy edukacyjnej Jestem Stąd. Polska Wielu Narodów. Autor warsztatów edukacyjnych dla młodzieży oraz szkoleń dla nauczycieli i edukatorów.

Pochodzi z Krakowa, obecnie mieszka w Amsterdamie. Jego pasją są: historia, literatura i kino europejskie. Uwielbia miejskie wędrówki i jazdę na rowerze.

TERMIN: 06.05.2020 godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę EDUKACJA ZDALNA – Stories that move – Wykorzystanie zestawu narzędzi do przeciwdziałania dyskryminacji w pracy zdalnej i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (06.05.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: