Symbole narodowe

Symbole narodowe

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 27-29 października 2020r. (trzy wieczorne spotkania). Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt dotyczący patriotyzmu oraz symboli narodowych.

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach edukacji wczesnoszkolnej. Jeśli nauczacie innych przedmiotów na innych etapach kształcenia wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.

 

Seminarium poprowadzą:

  • Edyta Karwowska – nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. W swojej pracy z młodszymi uczniami wykorzystuje nowoczesne technologie (m.in. praca z robotami Photon). Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Microsoft Innovative Educator Expert. Współautorka bloga: programrazem.blogspot.com.

 

 

 

  • Ewa Przybysz-Gardyza – nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning; laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Pasjonatka nowych technologii, autorka bloga: dlanauczycieli.blogspot.com. Microsoft Innovative Educator Expert. Współautorka bloga: programrazem.blogspot.com.

 

 

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

 

Program seminarium  

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

3. Posiadanie konta pocztowego na platformie Google. Jeśli jeszcze go nie posiadasz

Utwórz konto Google  

4. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 21 października 2020 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy