Synergia eTwinning i Erasmus+ – projekt ‘Witnesses of the Second World War’

Synergia eTwinning i Erasmus+ – projekt ‘Witnesses of the Second World War’

Zapraszamy na bezpłatne webinarium ETWINNING W SZKOLE PONADPODSTAWOWEJ – Synergia eTwinning i Erasmus+ – projekt ‘Witnesses of the Second World War’.

W czasie webinarium uczestnicy zapoznają się z projektem eTwinning i Erasmus+ Witnesses of the Second World War, zrealizowanym przez grupę młodzieży z Tarnobrzega i ich partnerów z Holandii, Grecji i Finlandii. Na przykładzie zadań, np. prowadzenia wywiadów na temat życia codziennego w czasie II wojny światowej, pogłębią swoją wiedzę odnośnie sposobów rozwijania kompetencji kluczowych uczniów (w szczególności umiejętności językowych). Wezmą udział w kilku zadaniach „na żywo”, poznając przydatne narzędzia.

Spotkanie poprowadzi Adam Stępiński – nauczyciel języka angielskiego i historii w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Tarnobrzegu oraz edukator w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli w Tarnobrzegu. Przeprowadził ze swoimi uczniami kilkadziesiąt międzynarodowych projektów (eTwinning, Socrates, Comenius, Erasmus+, Fundacja Azja-Europa), które zdobyły wiele nagród i wyróżnień (I miejsce w konkursie eTwinning w Polsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, I miejsce w europejskim konkursie eTwinning, dwukrotnie nagroda Gold Award i czterokrotnie Merit Award w projektach Fundacji Azja-Europa, European Language Label). W 2017r. otrzymał tytuł Best Teacher of English w Polsce. Od kilkunastu lat jest ambasadorem programu eTwinning, prowadzi także kursy i szkolenia online dla nauczycieli z Polski i Europy.

TERMIN: 27.08.2020 godz. 18.00
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę ETWINNING W SZKOLE PONADPODSTAWOWEJ – Synergia eTwinning i Erasmus+ – projekt ‘Witnesses of the Second World War’  otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (27.08.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: