Szkoła Podstawowa nr 1 im gen. B. Prugara-Ketlinga w Sanoku

Szkoła Podstawowa nr 1 im gen. B. Prugara-Ketlinga w Sanoku

W czwartek 20 lutego odbyło  się wydarzenie eTwinning Live Event na żywo. Była to lekcja Języka angielskiego i muzycznych atrakcji karnawałowych metodami projektu edukacyjnego.

Celem wydarzenia było zaprezentowanie lekcji kreatywności językowych  1, 2, 3 IMAGINATION&CREATIVITY oraz rekomendowanie współpracy aktywności muzyczno –scenicznych  LEARN2 MOVE 4FUN, w której dzieci i młodzież prezentują muzyczne aktywności podczas lekcji karnawałowej na podstawie  muzycznych przebojów z przeszłości, do teraźniejszości oraz jednocześnie rozpoczęliśmy oficjalnie kampanię – Celebrate the  best  way  the 15th eTwinning birthday!!!

Nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali działania, których uczą się podczas zajęć w szkole na języku angielskim, ale przede wszystkim zachęcali wszystkich do aktywności pracami projektu edukacyjnego wraz z muzycznymi występami. Promowali przy tym naszą szkołę w środowisku lokalnym i dzięki wydarzeniu LIVE na platformei eTwinning, także i w Europie.

Nasi uczniowie zdecydowali się zaprezentować dwa utwory  z przeszłości  There is a PARTY – DJ Bobo,  Can you feel it? – The Jacksons 5 oraz utwory obecnej dekady Can’t stop the feeling – Justina Timberlake,  Icona Pop – Emergency  i  I LOVE IT!! Wszyscy uczestnicy lekcji aktywności muzyczno–językowych znakomicie się bawili, a przy tym oczywiście uczyli w kreatywny sposób.

W wydarzeniu udział wzięli rodzice i  uczniowie klas 4a,5a, 6c i 7b rozszerzony język angielski oraz dyrektor placówki Maria Korżyk i wice-dyrektor Anna Serbin. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do oglądania naszych występów!!

MAKE SURE YOU WATCH, THERE IS NO WAY TO GET BORED!!!

Adam Jezierski

 

 

Zdjęcia i nagrania Paweł Szałajko.