Szukamy uczniów, którzy działali w eTwinningu w latach 2005-2007

Szukamy uczniów, którzy działali w eTwinningu w latach 2005-2007

Drodzy nauczyciele, czy wciąż macie kontakt z uczniami, którzy w przeszłości brali udział w waszych projektach eTwinning?

Potrzebujemy waszej pomocy, by dotrzeć do uczniów, którzy w latach 2005, 2006 i/lub 2007 uczestniczyli w projektach eTwinning. Chcemy przeprowadzić z nimi wywiady i zaprezentować ich w naszej kolejnej publikacji, w której przyjrzymy się bliżej jaki wpływ wywiera eTwinning na decyzje osobiste i zawodowe młodych ludzi.

Spośród uczniów, którzy odpowiedzą na nasz apel, europejskie jury – uwzględniając kryteria płci, położenia geograficznego, wieku i innych (ta lista jest niepełna) – wybierze osoby, które pomogą nam napisać naszą najnowszą książkę. Inne osoby pragnące podzielić się swoimi historiami, będą mogły wypowiedzieć się z okazji naszych 10-tych urodzin na naszej specjalnej mini stronie, a my później przekażemy te historie dalej za pośrednictwem mediów społecznościowych: Facebooka i Twittera.

Piszcie pod adres: editor@etwinning.net i pomóżcie nam znaleźć uczniów, którzy działali w eTwinningu jako pierwsi. Podzielcie się swoimi historiami z resztą społeczności!

Krajowe Biuro Programu eTwinning

Dodaj komentarz