Tygodnie  eTwinning – start 21 września!

Tygodnie eTwinning – start 21 września!

Twinning rozpoczyna nowy rok szkolny od Tygodni eTwinning, kampanii, która zaangażuje nauczycieli i uczniów w działania na rzecz włączenia społecznego.

Jeśli planujesz stworzyć projekt związany z tą tematyką, zaczekaj do 21 września: w tym czasie zostanie uruchomiona specjalna strona kampanii, a także specjalne forum umożliwiające szukanie partnerów – będzie można podzielić się swoimi pomysłami, a także znaleźć potencjalnych partnerów do współpracy!

21 września odbędzie się seminarium online – Inclusion into Action. Zaplanowano także dwa „targi pomysłów na projekt”: 26 września adresowane do nauczycieli szkół podstawowych, a 28 września dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych – obydwa wydarzenia rozpoczną się o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET).

Na czas tygodni eTwinning zaplanowano także wykład eksperta, który odbędzie się 21 września o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET)oraz różnego rodzaju wydarzenia online organizowane przez moderatorów specjalnych grup eTwinning.