Warsztat narzędziowy PosterMyWall

Warsztat narzędziowy PosterMyWall

Koordynatorzy grupy Wrażliwi na (dez)informację, dedykowanej nauczycielom zainteresowanym rozwijaniem umiejętności bezpiecznego i efektywnego korzystania z mediów oraz rozpoznawania i walki z dezinformacją, zapraszają na Warsztat narzędziowy PosterMyWall.

Warsztat narzędziowy online, podczas którego poznacie ciekawe sposoby na przygotowanie logo, plakatu, ogłoszenia lub ulotki. 

Spotkanie poprowadzi moderatorka grupy Beata Wójcik – trenerka i ambasadorka programu eTwinning.

Jestem nauczycielką dyplomowaną edukacji wczesnoszkolnej i jęz. angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Puławach. Od 2013r. aktywnie uczestniczę w programie eTwinning. Zrealizowałam kilka projektów krajowych i międzynarodowych, za które otrzymałam Krajowe i Europejską Odznaki Jakości. Jestem koordynatorem szkolnej grupy eTwinnerów. Od 2018 r. należymy do elitarnej grupy Szkół eTwinning i chętnie bierzemy udział we wspólnych aktywnościach i wydarzeniach organizowanych przez eTwinning.

Chętnie zgłębiam tajniki nowoczesnych technologii, a w wolnym czasie lubię podróżować, czytać książki i pasjonuję się robótkami ręcznymi.

TERMIN: 28.09.2021 godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Jak wziąć udział w wydarzeniu?:

  1. Dołącz do grupy Wrażliwi na (dez)informację (instrukcja poniżej).
  2. W Grupie przejdź do zakładki SPOTKANIA ONLINE
  3. W sekcji NADCHODZĄCE WYDARZENIA kliknij w nazwę webinarium: Warsztat narzędziowy PosterMyWall.
  4. Kliknij ZAPISZ SIĘ
  5. Pokój spotkań otworzy się punktualnie o 18:30 w dniu 28.09.2021.

Jak stać się członkiem tej wyjątkowej grupy?

Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Wrażliwi na (dez)informację. Następnie kliknąć Przejdź do grupy:

 

 

i dalej Dołącz do grupy

 

 

Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerów!