Warsztaty Doskonalenia Zawodowego eTwinning dla nauczycieli szkół integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych

Warsztaty Doskonalenia Zawodowego eTwinning dla nauczycieli szkół integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych

Zapraszamy na konferencję eTwinning, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2021r. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online i jest bezpłatne oraz certyfikowane. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału (poniżej) oraz ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program wydarzenia  

 

Na stronie znajdziecie także listę ekspertów prowadzących warsztaty i wykłady.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na plalformie eTwinning LIVE, nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele ze szkół integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do przynajmniej dwóch sesji warsztatowych.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz przynajmniej na dwóch sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 17 maja 2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

 

Formularz zgłoszeniowy