Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Elblągu

Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Elblągu

Zapraszamy na Warsztaty Doskonalenia Zawodowego, które odbędą się w dniach 4-5 grudnia 2021r. w Elblągu. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne. 

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas szkolenia, a osobom spoza Elblągu – nocleg w pokojach jednoosobowych z 4 na 5 grudnia 2021. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Certyfikat uczestnictwa wydany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie brały udział we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. 

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, zatrudniony w szkole ponadpodstawowej branżowej lub technicznej.

 

Informujemy, że:

  1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły).

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 24 listopada 2021 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy