Warsztaty Doskonalenia Zawodowego

Warsztaty Doskonalenia Zawodowego

Zapraszamy na doroczną konferencję tematyczną, która odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2021r. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online i jest bezpłatne. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału (poniżej) oraz ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program wydarzenia  

 

Na stronie znajdziecie także listę ekspertów prowadzących warsztaty i wykłady.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do przynajmniej dwóch sesji warsztatowych.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz przynajmniej na dwóch sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 30 marca 2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

 

Formularz zgłoszeniowy