Warsztaty eTwinning z cyklu “e-czwartki” – wrzesień-październik 2016

Warsztaty eTwinning z cyklu “e-czwartki” – wrzesień-październik 2016

Jeżeli chcesz dołączyć do eTwinning lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat platformy eTwinning skorzystaj z naszej oferty i zgłoś się na szkolenie. Program warsztatów przewiduje rejestrację w programie, prezentację portalu eTwinning, przykładowych projektów oraz praktyczne wykorzystanie internetowych narzędzi oferowanych w programie do poszukiwania partnerów, utworzenia projektu i jego realizacji.

Szkolenia planowane są o godz. 11.00-14.00 (rejestracja w programie od 10.30) w następujących terminach:

  • 22.09.2016, czwartek,
  • 27.09.2016, wtorek,
  • 28.09.2016, środa,
  • 30.09.2016, piątek,
  • 17.10.2016, poniedziałek,
  • 25.10.2016, wtorek.

Szkolenia odbędą się na dwóch poziomach zaawansowania, prosimy o zaznaczenie kilku dogodnych terminów i poziomu szkolenia. W miarę napływu zgłoszeń będą tworzone grupy warsztatowe, o czym chętni zostaną powiadomieni droga mailową.

Nauczyciele zaawansowani to ci, którzy znają zasady realizacji projektów eTwinning i korzystają z platformy eTwinning Live. Prosimy, aby te osoby przed szkoleniem zapoznały się z naszą publikacją elektroniczną Program eTwinning. Rejestracja i narzędzia – krok po kroku.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 43 (dogodny dojazd z dworca PKP i PKS). Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Program e-czwartki dla początkujących

Program e-czwartki dla zaawansowanych

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Nie zwracamy kosztów dojazdu na spotkanie.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego