Warsztaty i seminaria

Warsztaty i seminaria

Ostatnie tygodnie wakacji to nie tylko idealny czas na relaks i wypoczynek. To również najbardziej dogodny moment na opracowanie planu pracy na zbliżający się rok szkolny. Planując, zapewne skupiacie się na uczniach i ich potrzebach. Warto jednak zadbać również o własny rozwój.

Proponujemy połączenie idealne – warsztaty, seminaria i szkolenia eTwinning podczas, których udoskonalicie swoje umiejętności, poznacie nowe narzędzia, które ułatwią i uatrakcyjni Waszą pracę i spotkacie partnerów do nowych projektów eTwinning, które przyniosą Waszym uczniom wiele innowacyjnych możliwości i korzyści.

Seminarium kontaktowe eTwinning dla początkujących – 29.09-02.10 2016 w Armenii

Konferencja podczas, której nauczyciele z całej Europy (i nie tylko) będą mieli wyjątkową okazję spotkać się, wymienić doświadczeniem, znaleźć partnera do projektu i rozpocząć współpracę. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli historii, kultury, religii oraz sztuki pracujących z uczniami w wieku 10-15, którzy posługują się j. angielskim i jeszcze nigdy nie realizowali projektu i nie brali udziału w międzynarodowym spotkaniu eTwinning.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 28 sierpnia 2016.
Więcej informacji

Warsztaty Doskonalenia Zawodowego “Future Classroom Lab” pt. Collaborative Schools Development  – 6-7 październik 2016 w Brukseli

Zaproszenie na ten warsztat kierujemy do aktywnych nauczycieli dowolnej specjalności, którzy zrealizowali już min. Jeden projekt eTwinning, komunikują się w j. angielskim i nie brali jeszcze udziału w szkoleniu międzynarodowym organizowanym przez nasz Program.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 28 sierpnia 2016.
Więcej informacji

Seminarium kontaktowe eTwinning – Europe in Slovakia – 6-8 październik 2016 w Bratysławie

Spotkanie nauczycieli z wielu krajów europejskich, celem którego jest nawiązanie współpracy i rozpoczęcie projektu eTwinning. Oferta przeznaczona jest dla nauczycieli pracujących z uczniami w wieku 12+, którzy nie brali jeszcze udziału w międzynarodowym szkoleniu eTwinning i nie realizowali projektu. Szkolenie prowadzone jest w . angielskim.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 28 sierpnia 2016.
Więcej informacji

Dlaczego warto wziąć udział? Posłuchajcie co sądzą o tym eTwinnerzy, którzy mieli już przyjemność uczestniczyć w naszych spotkaniach.

eTwinning-Seminare – warum sich die Teilnahme lohnt from Pädagogischer Austauschdienst on Vimeo.

Dodaj komentarz