Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Wieliszewie

Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Wieliszewie

Zapraszamy na Warsztaty Doskonalenia Zawodowego, które odbędą się w dniu 15 stycznia 2022r. w Wieliszewie (powiat legionowski). Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne. 

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych wykładach, warsztatach, materiały konferencyjne, możliwość konsultacji z ekspertem FRSE ws. realizacji projektów z sektora Erasmus+ oraz poczęstunek podczas szkolenia. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Limit miejsc ograniczony do 80 uczestników.

Program wydarzenia  

 

Na stronie znajdziecie także listę ekspertów prowadzących wykłady i prezentacje.

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning LIVE, nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, zatrudniony na dowolnym etapie edukacyjnym.

 

Ważne:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
  • Każdy zakwalifikowany uczestnik szkolenia zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19)
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będzie obecni na całości wydarzenia otrzymają certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 stycznia o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

 

Formularz zgłoszeniowy