Webinarium – Aktywność pozalekcyjna w projekcie eTwinning

Webinarium – Aktywność pozalekcyjna w projekcie eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Dobre Praktyki – Aktywność pozalekcyjna w projekcie eTwinning

W trakcie webinarium przedstawimy inspirującą rolę projektów eTwinning w aktywności pozalekcyjnej uczniów – sprawdzonym przykładem mobilizowania uczestników do takiej działalności będzie projekt Spielend Neues lernen – nagrodzony w Krajowym i Europejskim Konkursie eTwinning 2017.

Spotkanie poprowadzi Celina Świebocka – ambasadorka i trenerka warsztatów komputerowych programu eTwinning w województwie małopolskim. Nauczycielka języka niemieckiego w szkołach podstawowych w Jazowsku ( Szkoła eTwinning), w Obidzy oraz w Kadczy. Do tej pory zrealizowała kilkadziesiąt projektów w języku niemieckim. Wiele z nich zostało wyróżnionych Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości, a także nagrodą w krajowym konkursie Nasz Projekt eTwinning 2017, w Europejskim Konkursie eTwinning 2017 oraz w Europejskim Konkursie „Pomyśl – na czym opiera się Europa 2018” i “YOUrope – chodzi o Ciebie! 2019”. Pasjonatka nowoczesnych technologii i poszukiwania metod aktywizujących uczniów.

TERMIN: 26.11.2019 godz. 16:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Dobre Praktyki – Aktywność pozalekcyjna w projekcie eTwinning i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (26.11.2019),  wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: