Webinarium: Animacje poklatkowe

Webinarium: Animacje poklatkowe

Zapraszamy na bezpłatne webinarium eTwinnerzy z pasją – Animacje poklatkowe.

W trakcie szkolenia prowadzący podzieli się swoim doświadczeniem i pasją tworzenia animacji z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Przedstawi różne sposoby animacji, narzędzia z jakich korzysta, pomysły, które mogą stać się inspiracją do pracy z lekturą, aktywności matematycznych, przyrodniczych i innych. Przedstawi też sposoby pracy z dziećmi w procesie twórczym.

Webinarium poprowadzi Dorota Dankowska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku.

Moje pasje: teatr, film, grafika komputerowa.  W zawodzie pracuję 29 lat. Od kilku lat realizuję projekty eTwinning, w których się zakochałam. Jedną z form naszych aktywności są właśnie animacje poklatkowe.

TERMIN: 28.10.2019 godz. 17:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę eTwinnerzy z pasją – Animacje poklatkowe) otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (28.10.2019), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: