Webinarium – Edukacja przez działanie – Jak uczyć w XXI wieku ?

Webinarium – Edukacja przez działanie – Jak uczyć w XXI wieku ?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium WEBINARIUM ETWINNING – Edukacja przez działanie – Jak uczyć w XXI wieku ?

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z inspirującymi narzędziami, które pomogą w prowadzeniu aktywnych i ciekawych zajęć. Podczas warsztatu zostanie przedstawiona metoda „6 klocków”, która wspiera dzieci w skutecznej nauce. Trenerka Akademii LEGO® Education przybliży temat nauki przez działanie na przedmiotach codziennego użytku.

Przygotuj: małą łyżeczkę (taką do herbaty), łyżeczkę większą (taka do jedzenia zupy), pudełko po zapałkach lub inne małe, jedną zapałkę, długopis, monetę (dowolną). Dzięki tym kilku przedmiotom będziesz mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w warsztacie.

Spotkanie poprowadzi Iga Malik – certyfikowana trenerka Akademii LEGO® Education. Z wykształcenia pedagożka, animatorka kultury, trenerka szybkiego czytania i technik pamięciowych. Pracuje jako nauczycielka w szkole podstawowej. Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia z dziećmi oraz dorosłymi w zakresie szeroko pojętej organizacji zajęć w czasie pozalekcyjnym. Prywatnie mama dwójki dzieci. To właśnie dla nich oraz dla wszystkich innych dzieci pragnie zgłębiać zagadnienie nauki przez zabawę i wdrażać w szkołach innowacyjne metody edukacyjne w oparciu o narzędzia LEGO® Education.

TERMIN: 03.06.2020 godz. 15.00
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę WEBINARIUM ETWINNING – Edukacja przez działanie – Jak uczyć w XXI wieku ? otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (03.06.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: