Planujemy projekt i współpracę

Planujemy projekt i współpracę

Zapraszamy na bezpłatne webinarium JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING – Planujemy projekt i współpracę.

Podczas webinarium omówimy, w jaki sposób określić cele planowanego projektu. Wspólnie zastanowimy się, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podczas poszukiwań partnera i jakie kwestie należy omówić z partnerem podczas wstępnych rozmów. Podpowiemy również jak opracować działania projektowe, aby były nastawione na współpracę i tworzenie wspólnych materiałów.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Garkowska – nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. eTwinnerka od 2005 roku, od kilku lat ambasador programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim. Zrealizowała ponad 20 projektów eTwinning, wiele z nich nagrodzono Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości. Projekt MAVEN MAths Via ENglish zwyciężył w konkursie Nasz projekt eTwinning 2016 w kategorii Ambasadorzy eTwinning. Koordynator projektów Comenius i Erasmus+.

TERMIN: 26.03.2020 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING – Planujemy projekt i współpracę otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (23.03.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: