Webinarium: Narysuj swoje emocje!

Webinarium: Narysuj swoje emocje!

Zapraszamy na bezpłatne webinarium GRUPA HUMANIŚCI NA TIK TAK – Narysuj swoje emocje!

Webinarium w głównej mierze będzie dotyczyło graficznego przedstawiania emocji. Nasz gość, Mateusz Łysek, pokaże uczestnikom jak w prosty sposób przygotować ikony emocji, z którymi można dalej pracować, nie tylko w projekcie, ale również podczas innych aktywności. Podczas spotkania zaprosimy również uczestników do udziału w nowym projekcie eTwinning skierowanym do wychowawców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką pracy z emocjami w klasie.

Spotkanie poprowadzą moderatorki grupy Humaniści na TIK Tak i ambasadorki programu eTwinning:

oraz

  • Mateusz Łysek – nauczyciel historii, edukacji wczesnoszkolnej i edukacji przez szachy, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie. Od kilku lat pasjonat myślenia wizualnego, alternatywnych metod uczenia się i nauczania. Przekłada sketchnoting (myślenie wizualne) na grunt edukacji w szkole podstawowej. Twórca w sieci. Prowadzi fanpage Belfry Bazgrolą oraz tworzy społeczność rysujących nauczycieli w grupie Rysuję dla moich uczniów. Należy do grupy Superbelfrzy RP. Ambasador platformy Genially. Współpracuje z regionalnymi ośrodkami doskonalenia nauczycieli, prowadzi warsztaty dotyczące myślenia wizualnego.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska.

TERMIN:  29.04.2021 godz. 19:30
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  Platforma ClickMeeting

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy  

 

Jak dołączyć do grupy Humaniści na TIK tak! ?

Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Humaniści na TIK tak! Następnie kliknąć Przejdź do grupy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i dalej Dołącz do grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerki i członków grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korzystanie z grupy jest bezpłatne i dostępne dla każdego zarejestrowanego eTwinnera.