Webinarium: Nowy wymiar zwiedzania – gra miejska i quest w projektach eTwinning

Webinarium: Nowy wymiar zwiedzania – gra miejska i quest w projektach eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Dobre Praktyki: Nowy wymiar zwiedzania – gra miejska i quest w projektach eTwinning. W ramach wydarzenia zaprezentujemy grę miejską jako skuteczną formę rozwijania i doskonalenia posiadanych kompetencji – zaproponujemy też narzędzia do tworzenia gier miejskich i questów, zastosowanych w trakcie realizacji projektu “Gra miejska – Tajemnice Starego Sącza i okolic”

Webinarium poprowadzi Celina Świebocka – ambasador i trener warsztatów komputerowych programu eTwinning w województwie małopolskim. Nauczycielka języka niemieckiego w szkołach podstawowych w Jazowsku (Szkoła eTwinning), w Obidzy oraz w Kadczy. Do tej pory zrealizowała kilkadziesiąt projektów w języku niemieckim. Wiele z nich zostało wyróżnionych Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości, a także nagrodą w krajowym konkursie Nasz Projekt eTwinning 2017, w Europejskim Konkursie eTwinning 2017 oraz w Europejskim Konkursie Pomyśl – na czym opiera się Europa 2018 i YOUrope – chodzi o Ciebie! 2019. Pasjonatka nowoczesnych technologii i poszukiwania metod aktywizujących uczniów.

TERMIN: 06.12.2019 godz. 16:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Dobre Praktyki: Nowy wymiar zwiedzania – gra miejska i quest w projektach eTwinning) i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (06.12.2019), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube –eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: