Webinarium – Włączanie e-Bezpieczeństwa w praktykę szkolną

Webinarium – Włączanie e-Bezpieczeństwa w praktykę szkolną

Zapraszamy na bezpłatne webinarium e-Bezpieczeństwo z eTwinning – Włączanie e-Bezpieczeństwa w praktykę szkolną. Celem spotkania jest prezenetacja portali edukacyjnych związanych z kwestiami e-Bezpieczeństwa oraz przedstawienie przykładowych działań związanych z włączaniem e-Bezpieczeństwa do szkolnego planu nauczania.

Spotkanie poprowadzi Aneta Wilk – nauczyciel języka angielskiego  w Szkole Podstawowej im. ks. mjr. F. Łuszczki w Lubeni. W czasie swojej praktyki zawodowej wielokrotnie angażowała się w realizację międzynarodowych kampanii i projektów edukacyjnych, w czasie których aktywnie wykorzystywała technologię informacyjno-komunikacyjną. Zrealizowała wiele projektów eTwinning odznaczonych Krajową i Europejską Odznaką Jakości. Projekt pod nazwą Being e-aware, feeling e-safe został laureatem krajowego konkursu eTwinning 2017. Na portalu głównym eTwinning moderuje grupę tematyczną pod nazwą Bringing eSafety into eTwinning projects.

TERMIN: 05.12.2019 godz. 16:30
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę e-Bezpieczeństwo z eTwinning – Włączanie e-Bezpieczeństwa w praktykę szkolną) i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu webinarium, (05.12.2019), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: