Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!

Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety monitorującej programu eTwinning 2018: Praca i rozwój zawodowy nauczycieli
Bardzo zależy nam na Waszej opinii i przemyśleniach. Bez względu na to, jak długo już z nami jesteście, Wasze uwagi będą dla nas niezwykle cenne!
Aby udoskonalić naszą ofertę i wyjść na przeciw zmieniającym się potrzebom nauczycieli i uczniów zbieramy informacje dotyczące funkcjonalności platformy eTwinning, stopnia adekwatności działań ukierunkowanych na zaspokajanie potrzeb nauczycieli oraz innych pracowników szkół, wpływu tych działań na nauczanie, przydatności proponowanych form doskonalenia zawodowego w pracy nauczycieli. Poprzednie dwie edycje ankiety dostarczyły nam niezwykle cennych wiadomości i mamy nadzieję, że kolejna także spotka się z dużym odzewem z Waszej strony.
Mając na uwadze ochronę prywatności, pragniemy zapewnić, iż wszystkie udzielone odpowiedzi mają charakter poufny i zostaną wykorzystane wyłącznie do analiz wewnętrznych.Po wypełnieniu ankiety będzie można wziąć udział w loterii fantowej. Aby wziąć udział w loterii, należy wypełnić odpowiednie pole znajdujące się na ostatniej stronie ankiety i podać swój adres e-mail. Losowanie odbędzie się po zamknięciu kwestionariusza, a osoby, którym dopisze szczęście, otrzymają nagrody.

Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz pytań wielokrotnego wyboru. Jej wypełnienie zajmie około 20 minut.

Z góry serdecznie dziękujemy za Twój cenny udział!
WYPEŁNIJ ANKIETĘ