Wiosenna kampania eTwinning – Jesteśmy w eTwinningu!

Wiosenna kampania eTwinning – Jesteśmy w eTwinningu!

Wiosenna kampania eTwinning – Jesteśmy w eTwinningu! – już rozpoczęta!

Mimo dość chłodnego początku wiosny w większości Europy, zdecydowanie czuć ją w powietrzu; tegoroczna kampania wiosenna eTwinning również została już oficjalnie rozpoczęta.

Udział w kampanii jest bardzo prosty. Wejdź na swój Desktop czyli Pulpit nauczyciela, kliknij w baner na stronie głównej i przejdź do specjalnej strony kampanii!

Zorganizuj spotkanie eTwinning!

W tym roku zapraszamy eTwinnerów do organizowania spotkań informacyjno-promocyjnych, które zachęca innych nauczycieli, kolegów i koleżanki z tej samej szkoły do przyłączenia się do eTwinningu. Takie spotkania będą wspaniałą okazją do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z eTwinningiem. Byłoby idealnie, gdyby spotkania te odbyły się w tygodniu 13-17 maja 2013. Kiedy data spotkania zostanie już ustalona, możesz wstawić tę informację na mapie znajdującej się na stronie wiosennej kampanii.

eTwinning Spring Campaign

Zaprojektuj eTwinningowy plakat i wygraj kieszonkową kamerę HD!

Zrób plakat promujący twoje spotkanie i zamieść go na stronie kampanii. Plakat powinien nawiązywać do twoich doświadczeń związanych z eTwinningiem, do jednego z twoich projektów lub po prostu informować o organizowanym przez ciebie spotkaniu informacyjnym.

eTwinnerzy mogą głosować na wszystkie zamieszczone plakaty do 16 MAJA, a trzy, które będą ‘podobały’ się najbardziej, wygrają kieszonkowe kamery HD!

Możesz wziąć udział w konkursie nawet jeśli nie organizujesz spotkania, wystarczy, że zaprojektujesz plakat nawiązujący do jednego z twoich projektów lub do twoich doświadczeń związanych z eTwinningiem (pokoje nauczycielskie, grupy, itp.), a następnie udostępnisz go na stronie kampanii na Desktopie.

Jak wziąć udział!

Aby wziąć udział i zobaczyć wszystkie instrukcje, zajrzyj na stronę kampanii wiosennej, do której link znajduje się na stronie głównej Desktopu czyli Pulpitu. Jest również strona o charakterze publicznym, do której dostęp mają osoby spoza eTwinningu. Na tej stronie pokazywane będą prace i zamieszczane informacje o spotkaniach.