Wiosenna Kampania eTwinning

Wiosenna Kampania eTwinning

Kampania Wiosenna 2020 koncentruje się na tegorocznym temacie przewodnim, jakim są zmiany klimatu i wyzwania środowiskowe. Będzie realizowana od 2 do 31 marca 2020 r.

Aby wziąć w niej udział zalogujcie się na swoje konta na platformie eTwinning i przejdźcie do specjalnej strony:

 

Zmiany klimatu i wyzwania środowiskowe  

 

Podczas tej kampanii będziemy zachęcać eTwinnerów do realizacji działań i projektów inspirowanych tematem przewodnim na ten rok i do organizacji wydarzeń w szkołach i klasach! Celem tych aktywności jest zwiększenie świadomości w zakresie zmian klimatu i wyzwań środowiskowych.

Wszystkie realizowane działania będziecie mogli umieścić na specjalnej mapie na stronie Kampanii. Zobaczycie na niej także wydarzenia realizowane przez pozostałych eTwinnerów.

Aby zainspirować do ich organizacji w szkole lub klasie, Ambasadorzy eTwinning opracowali przykładowe wydarzenia, które mogą służyć jako przewodnik podczas realizacji działań. Przygotowano cztery różne tematy główne dla szkół podstawowych i średnich. Dostępny jest również specjalny przewodnik dla nauczycieli kształcenia i szkolenia zawodowego. Wszystkie przykłady znajdziecie na stronie Kampanii w w zakładce Przewodniki.

Oprócz tego czekają na Was liczne wskazówki i materiały pomocnicze pod postacią artykułów i zestawów projektowych.

W ramach kampanii możecie także wziąć udział w seminariach online na temat eTwinning Live:

Zachęcamy do udziału!